Pozvánka z obecního mailu

Vážený pane starosto,

dovolte mi prosím Vás a Vaše občany pozvat na nový letecký den LEGENDY NEBES, který pořádáme na letišti v Hradci Králové dne 5.8.2023.

LEGENDY NEBES navazují na dlouholetou tradici pořádání letecký dnů na hradeckém letišti, avšak se snahou do nich vnést něco nového. Vytvořili jsme jedinečný koncept, který zabaví celou rodinu, pro děti je připravený bohatý program, na který navážou letecké ukázky z toho nejlepšího, co české letectví nabízí. Večer okoření koncerty kapel a na závěr chystáme noční leteckou pyroshow, poprvé v České republice.

Odkaz na webové stránky: www.legendynebes.cz

Chceme Vás poprosit o pomoc s rozšířením informace o konání akce mezi Vaše občany, aby se o ní mohli dozvědět. Budeme moc vděční, pokud byste měli možnost umístění přiloženého plakátu na úřední desku, na stránky Vaší obce nebo na sociální sítě či informovat obyvatele rozhlasem.

Moc děkuji.

S veškerou úctou a přáním pěkného dne
Jan Slabý
Tým LEGENDY NEBES