Informace k zákonnému opatření

Vážení spoluobčané,

dovolujeme si Vám poslat všechny dostupné informace k „Milostivému létu“. Milostivé léto je název zákonného opatření, které přináší všem lidem, kteří jsou exekuovaní kvůli dluhům u veřejných institucí a jejich podniků, možnost zbavit se exekuce zaplacením jistiny dluhu a pevného poplatku 908 Kč. Milostivé léto trvá pouze od 28.10.2021 do 28.1.2022, tedy relativně krátkou dobu. Doporučovali bychom však obrátit se každému jedinci na akreditovanou službu v jičínském ORP.

Dovolujeme si Vám poslat odkaz na Občanskou poradnu, kde je informace zveřejněna  v sekci novinky https://www.ops.cz/.

Kontakt na poradnu Jičín:

Bc. Anna Procházková               +420 736 472 676           opjicin@ops.cz poradkyně

Tato poradna má i akreditaci pro řešení dluhové problematiky a jako sociální služba je bezplatná.

Novinky z

Komunální volby 2022