• OI Admin

Obec Tuř informuje občany. Přečtěte si jakým způsobem obec Tuř informuje své občany.

Informační SMS

• Formou sms můžete od OÚ dostávat informační zprávy např. o odstávce vody, elektřiny,                    o konaných akcích, důležitá sdělení úřadů atd.
  • Stačí na OÚ udělit souhlas k odesílání těchto zpráv

Webové stránky obce Tuř

• Veškerá důležitá sdělení, plánované akce, fotogalerie a další jsou pak pro občany prezentovány na webových stránkách obce Tuř : www.obectur.cz . Samozřejmostí jsou povinně zveřejňovaná sdělení a obecní vyhlášky na úřední desce webové stránky.
  • Přihlaste se na stránkách k odběru novinek a kdykoliv bude zveřejněna nová zpráva na úřední desce, plánovaná akce, nový článek, fotogalerie aj., dostanete o tomto zprávu mailem.

Obecní vývěska/úřední deska

• Na obecní venkovní vývěsce jsou pak povinně zveřejňované informace vyvěšeny také v řádných termínech. Informace o akcích či jiná informační sdělení zde také najdete. Pokud se do vývěsky nevejdou, jelikož povinně zveřejňované informace mají přednost, najdete je vylepeny na skleněné výplni autobusové zastávky.

Z důvodu nedostatečné kapacity a vzhledem ke stavu současné úřední desky OÚ, zvažujeme novou, větší úřední desku s odvětráváním vlhkosti vnitřního prostoru, aby již nedocházelo k mazání a kroucení dokumentů a vešly se do ní všechny potřebné informace přehledně.

Veřejná zasedání obecního zastupitelstva o nichž budete vždy informováni a kde se dozvíte o současném dění v obci a můžete vznést podněty a připomínky přímo svým zastupitelům.

Budeme rádi i za jakékoliv podněty ze strany občanů na zveřejnění informací, které přispějí k lepší informovanosti.

Novinky z úřadu a obce

Posezení u příležitosti MDŽ